• Jesteś ciężko pracującą kobietą, prowadzisz dom, wychowujesz dzieci, robisz karierę, straciłaś pracę, sypie się zdrowie, tarczyca daje znać o sobie a do tego próbujesz sprostać oczekiwaniom innych ?
  • Coraz częściej brakuje Ci sił i energii, odczuwasz ciągłe zmęczenie, marzysz o chwili spokoju i ciszy ?
  • Jednocześnie masz poczucie, że chciałabyś coś dla siebie zrobić, szukasz sposobu na pozbycie się stresu, bólu pleców i sztywności w ciele?
  • Masz dość ciężkich, wykańczających treningów po całym tygodniu pracy, zakupów, sprzątania itp.?
  • Marzysz o wieczornym prysznicu, nałożeniu balsamu ale nie masz siły odkręcić tubki ? A co dopiero jechać na siłownię na drugi koniec miasta?
Odtwórz wideo

POWIEDZ  STOP!!!!!!

Jestem taką samą kobietą jak TY. W tym roku skończę 48 lat. Od 3 lat odczuwam penramentne zmęczenie choć wyniki nadań mam bardzo dobre.  Każda czynność kosztuje mnie bardzo dużo energii ….. Większą część dnia przeleżałabym na kanapie pod kocem .

Nie ma takiego autorytetu, który zmusiłby mnie do ciężkich, wyczerpujących treningów i trzymania diety.

Z myślą o takiej kobiecie jak ja i TY stworzyłam…

PEŁNOMETRAŻOWĄ PRAKTYKĘ JOGI

To 1,5 h nagranie video, całościowy trening dla kobiety dojrzałej, świadomej i chcącej zadbać o swoje dobre samopoczucie psycho-fizyczne w sposób czuły, delikatny, zgodny z jej zasadami.

 

Aby maksymalnie Cię odciążyć, byś mogła czerpać radość ze wspólnej praktyki ze mną , poprowadzę Cię w bezpieczny , prosty i zrozumiały sposób od rozgrzewki, przez całą praktykę aż po relaks.

 

Zabiorę Cię w mój świat prostych ćwiczeń, czułego i delikatnego obchodzenia się ze swoim ciałem, koncentracji na naszych potrzebach.

 

Pokażę Tobie, że za pomocą prostych asan/pozycji jogi możemy praktykować i cieszyć się wspólnym czasem

 

Poczuj, że jest to czas tylko dla Ciebie

 

Jestem to po to, aby służyć Ci pomocą, wsparciem i motywacją . Nie tylko do ćwiczeń, ale również do Twojego wypoczynku, relaksu i regeneracji !

 

Wspólnie zbudujemy balans, tak abyś po tej praktyce poczuła się zrelaksowana, rozluźniona i po prostu szczęśliwa !

Moja autorska PEŁNOMETRAŻOWA PRAKTYKA JOGI 

To 1,5 godzinny , kompleksowy program, ułożony zgodnie z wiedzą o anatomii i ruchu ciała ludzkiego. Składa się z całościowej rozgrzewki, następnie przećwiczymy wszystkie mięśnie i stawy z wykorzystaniem pozycji/asan jogi, całość zakończymy relaksacją prowadzoną .

Zaczniemy od rozgrzania i przygotowania do ćwiczeń  mięśnie i stawy, tak, aby Twoje ciało mogło przyjąć wszystkie dobrodziejstwa pozycji jogowych, nie narażając się na kontuzje lub zakwasy na następny dzień .

Następnie w naszej praktyce jogi , wykonamy asany/pozycje z jogi, tak aby zwiększyć mobilność Twojego ciała oraz zwiększyć jego elastyczność.

W każdej pozycji będziemy stopniować poziom trudności , tak abyś mogła się zatrzymać w najbardziej komfortowym momencie dla Ciebie .

Całość zakończymy relaksacją , w której również Cię poprowadzę, tak aby uspokoić ciało i umysł po praktyce jogi .

Pozwól, że zabiorę Cię w naszą jogiczną podróż

Dołącz do newsletter'a

Pobierz bezpłatne 20 min video pt. „Jak poradzić sobie z emocją złości za pomocą jogi”

Najważniejsze pytania

Dla kobiety, która ma dość ciężkich , wycieńczających treningów, po całym tygodniu ciężkiej pracy, zakupów, sprzątania itp. ale szuka sposobu na pozbycie się stresu, bólów pleców i sztywności w ciele.

Dla kobiety, która ma dość spełniania oczekiwań innych.

Dla kobiety, która potrzebuje chwili ciszy i relaksu.

Dla kobiety, która chce zmyć makijaż, założyć dres, zaparzyć sobie kubek herbaty i wyłączyć się z pędu i hałasu życia wokół.

Dla kobiety, która nie chce już udowadniać nic nikomu .

Dla kobiety, która całe życie dbała o innych , a dziś chce zadbać o siebie.

I jeśli ta kobieta chce cos zrobić dla siebie – to zrobi to co chce i kiedy chce .

Oczywiście ! Wystarczy, że na początku wykonasz 50-60% ćwiczeń .

 W każdej chwili możesz zastopować praktykę, położyć się i odpocząć. Możesz pomijać część ćwiczeń, i wrócić do nich przy kolejnej praktyce jogi .

Jeśli czujesz, że jakaś pozycja nie chcesz wykonywać , pomiń ją , wykorzystaj ten czas na relaks a może kiedyś przyjdzie dzień , że postanowisz się z nią polubić

Tak! Dzięki regularnej praktyce znacząco mniej będziesz odczuwać dolegliwości bólowe. Pamiętaj jednak ! Jeśli masz problemy zdrowotne, skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą .

Jeśli gubisz się w gąszczu filmików i nie wiesz co dla siebie wybrać, moja praktyka, w sposób płynny , prosty i zrozumiały , przeprowadzi Cię przez cały trening ciała.

Aby maksymalnie Cię odciążyć, byś mogła czerpać radość ze wspólnej praktyki i nie zastanawiać się czy dziś mam ćwiczyć plecy czy brzuch . Każda część Twojego ciała jest równie ważna , dlatego w mojej praktyce przećwiczysz się wszerz i wzdłuż

PO PIERWSZE: NIC nie musisz . Możesz )))) Polecam Ci praktykować 2-3 razy w tygodniu. Zarezerwuj sobie czas tylko dla siebie  w spokojnym, ustronnym miejscu .

Ćwicz z intencja, że robisz to tylko dla Siebie, swojego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Każde ćwiczenie, każdą pozycję pokazuję w różnym stopniu trudności. Ty sama decydujesz   w którym momencie czujesz się najlepiej . Z czasem, przy regularnej praktyce, Twoje ciało pozwoli Ci na coraz większy zakres ruchu . Dobrą opcją jest ćwiczyć przed lustrem .

Bądź cierpliwa, czas jest Twoim sprzymierzeńcem !

Miesięczna subskrypcja, do dostęp do platformy treningowej z Pełnometrażową Praktyką Jogi, którą przez 30 dni oglądasz kiedy chcesz, ile chcesz i w jakim tempie chcesz ! Po upływie 30 dni możesz znów wykupić sobie dostep na kolejny miesiąc.

Po zakupie, sprawdź swoją skrzynkę mailową (również spam)- otrzymasz ode mnie wiadomość z unikatowymi danymi do logowania się na Twoje konto na platformie online, dzięki temu możesz od razu rozpoczać swoją praktykę !

Oferta specjalna

Łączna wartość kursu: 99 zł
Oferta specjalna dla Ciebie: 99 zł/msc     39 zł/msc
Oszczędzasz aż 60 zł!

Opinie klientów

Super zajęcia, prowadzone profesjonalnie i zawsze z uśmiechem, który w konsekwencji wszystkim się udziela 🙂 Dobra energia, fajny klimat- zarówno na zajęciach, jak i po! Bez presji – oczywiście czuje się wysiłek fizyczny, ale w zrównoważony sposób- można wreszcie wziąć głębszy oddech i wyluzować. Polecam!

Monika

Ilona jest profesjonalnie przygotowana do prowadzenia zajęć, i w taki sposób te zajęcia prowadzi. Bardzo mi to odpowiada 🙂 zajęcia jogi prowadzone przez Nią relaksują mnie, odprężają, i wbrew pozorom są wymagające fizycznie, tj. można się porządnie zmęczyć, choć nie jest to celem nadrzędnym. A co jest celem nadrzędnym w jodze – przekonajcie się sami 🙂

 

Mirek

Atmosfera tworzona przez Ilonką podczas zajęć powoduje, że chce się w nich uczestniczyć. Po zajęciach mam uczucie ogromnego szczęścia, a na każde kolejne podążam z ochotą. Zachęcam.

Ewa

Gorąco polecam zajęcia jogi z Ilonką. Ćwiczenia dobrze dobrane, nawet taka osoba jak ja, po 70 daje rade i dobrze się czuję również po zajęciach. Szczególnie cenię poznane techniki oddechowe i relaksacyjne, które stały się dla mnie przełomem w problemie z migreną.

Zofia

Namówiła mnie koleżanka i nie żałuję! Rzadko kiedy człowiek czuję, że jest we właściwym miejscu we właściwym czasie. A na tych zajęciach właśnie tak jest.

Henia

Z całą mocą mogę powiedzieć, że mam to szczęście, że to właśnie Ilonka Kamińska pokazała mi, że joga jest czymś więcej niż tylko ćwiczeniem ruchowym i że dzięki praktyce mogę odzyskać równowagę wewnętrzną i samokontrolę. 

Angelika

Wydawało mi się, że joga jest taka nie męska, ale problemy z kręgosłupem spowodowały, że musiałem iść na jogę, żona kazała hahaha. Dziś mija 3 rok z panią Iloną, z moim kręgosłupem jest zdecydowanie lepiej, jestem bardzo zadowolony!!!

Piotr

Joga w Ilonki wydaniu jest wyjątkowa. Jeśli przychodzi się na zajęcia z głową pełną biegnących myśli, po kilku, kilkunastu minutach, umysł ulega wyciszeniu, a cała uwaga skierowana jest na ciało i oddychanie. Bardzo relaksuja mnie te zajęcia, nic mnie po nich nie boli , czuje sie świetnie.

Irena

Trafiłam na jogę do Ilonki i  zaczęłam się wyciszać. Zrozumiałam, że nie muszę nikomu nic udowadniać (chyba że sobie?). Poczułam się lepiej ze sobą. I to już coś znaczyło.

Dziękuję Ilonko, że pomagasz mi w tej pozytywnej przemianie.

Ola

Uprawiam crossfit, moje ciało było bardzo przykurczone, joga pomaga mi się porozciagać i wrócić do formy, polecam zajęcia u Ilony, potrafi zmotywować.

Bartek

Najbardziej relaksujące zajęcia! W łagodny sposób poszerzam swoje możliwości fizyczne, a zarazem odpoczywam i uczę radzić sobie ze stresem. Super atmosfera i ekstra zajęcia. Polecam z całego serca wszystkim!

Natalia

Polecam każdemu!!! Dziś poszłam na kolejną jogę i chyba wpadłam jak śliwka w kompot, bo spodobało mi się i to bardzo, czuję rozluźnienie moich spiętych mięśni i to przynosi ulgę, dodatkowo dzisiaj zrozumiałam, że to jest chwila tylko dla mnie. Naprawdę z chęcią idę na każde kolejne zajęcia z Ilonką 

Grażyna

Jako fizjoterapeutka w 100% mogę polecić zajęcia jogi u Ilony😍🧘‍♀️ polecam bo warto 😊

Barbara Pyka - opinia z Facebook'a

Gorąco polecam jogę u Ilonki. Profesjonalność i rzetelność. Ilonka w trakcie praktyki mówi jak wejść do każdej pozycji aby była bezpieczna i wygodna a przy tym rozciągała i wzmocniła ciało. Każda joga rozpoczyna się rozgrzewką z czym nigdy się nie spotkałam a „wisienką na trocie” jest relaksacja tak potrzebna każdemu z nas.

Lucyna Muszczak - opinia z Facebook'a

Bardzo profesjonalna opieka ze strony instruktora. Ilonka „zabiera” Cię w świat jogi w sposób bezpieczny, przedstawiając każdą z asan z dokładnym wytłumaczeniem. Na zajęciach stwarza bardzo miłą atmosferę pozwalającą na pełen relaks. Gorąco polecam.

Ilona Frymus - opinia z Facebook'a

Super zajęcia, prowadzone profesjonalnie i zawsze z uśmiechem, który w konsekwencji wszystkim się udziela 🙂 Dobra energia, fajny klimat- zarówno na zajęciach, jak i po ! Bez presji – oczywiście czuje się wysiłek fizyczny, ale w zrównoważony sposób- można wreszcie wziąć głębszy oddech i wyluzować. Polecam !❤

Anna Wojnowska - opinia z Facebook'a

Zajęcia wspominam bardzo miło, tak powinna właśnie wyglądać joga. 🌺🌷☺️

Paulina Guzy - opinia z Facebook'a

Wspaniała, ciepła i zawsze uśmiechnięta kobieta! Cudowne, profesjonalne i nastawione na każdego uczestnika zajęcia! Polecam serdecznie 👏

Lucja Bekus - opinia z Facebook'a

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu 😉
Uspokajający głos, połączony z przemyślaną kombinacją asan, oraz pełnym wsparciem niezależnie od poziomu uczestników 👏🤓
Fantastyczna, przyjazna atmosfera na zajęciach 😻
PROFESJONALNIE I bezpiecznie – POLECAM!!! 🤩😊🥇

Anna Pa - opinia z Facebook'a

Doskonałe zajęcia, przyjemna atmosfera, pełen profesjonalizm. Polecam również początkującym – zostaniecie miło przyjęci i bez trudu zaczniecie praktykować jogę. 🙏🍀

Mirosław Brawer - opinia z Facebook'a

Profesjonalne podejście do tematu, podoba mi się że tutaj nie ma gorszego czy lepszego ucznia, każdy jest traktowany z należytą uwaga bez względu na wiek, płeć czy stan zdrowia. Cena zajęć grupowych wg mnie za niska powinno być drożej, ale Pani Ilonie zależy na tym, żeby każdy mógł spróbować jogi, bardzo polecam. 5/5

Bartosz Kamiński - opinia z Facebook'a

Wydawało mi się, że joga jest taka niemęska, ale problemy z kręgosłupem spowodowały, że musiałem iść na jogę, żona kazała hahaha. Dziś mija 3 rok z panią Iloną, z moim kręgosłupem jest zdecydowanie lepiej, jestem bardzo zadowolony!!!

Konrad Matus - opinia z Facebook'a

Obserwuj mnie

prosta joga - proste życie

Kontakt

ilakaminska@gmail.com

nr tel.: 516-169-166